O nás

Spoločnosť PrácaBezPráce.sk, vznikla v roku 2010, ako organizovaná skupina odborníkov na tvorbu podkladov pre bakalárske a diplomové práce. V nasledujúcich rokoch sme sa vyprofilovali na jedno z popredných zoskupení v tomto odvetví. Našou filozofiou je uľahčiť študentom štúdium, pripraviť im podklady v najvyššej kvalite a umožniť im získať čas na rozvoj svojich schopností, či ušetriť im čas tak potrebný pred skúškami na štúdium. V našej spoločnosti pracujú odborníci z väčšiny odvetví, čo zaručuje nie len teoretické vedomosti, ale aj prax. Spracovateľov vyberáme podľa veľmi prísnych kritérií. Spolupráca s nami nemá byť vecou kvantity, ale najmä prestíže. Napriek tomu máme v súčasnosti viac ako 30 vysokokvalifikovaných odborníkov, pripravených vybojovať za Vás boj s literatúru a pripraviť Vám podklady pre Vašu seminárnu prácu, bakalársku prácu, diplomovú prácu, ale aj ďalšie typy prác.
 

Náš portál Vám garantuje nie len vysokú kvalitu, ale v prípade nášho pochybenia garanciu vrátenia peňazí. Garantujeme originalitu našich podkladov. S nami sa nemusíte obávať plagiátov ani kompilátov. Navyše ako jediný portál na Slovensku, Vám poskytujeme aj garanciu Vašej anonymity. Ako jediný máme certifikát zabezpečenia RapidSSL  a niekoľko úrovňovú ochranu, čiže sa nemusíte obávať, že údaje ktoré nám poskytujete niekto zneužije. Okrem toho Vaše údaje nepoznajú ani administrátori, alebo spracovatelia. Vaše meno a adresa sú využité iba ako fakturačné údaje viditeľné iba vedeniu spoločnosti.
 

Od začiatku nášho pôsobenia, máme stovky spokojných klientov. Naši klienti sa k nám radi vracajú, lebo oceňujú kvalitu našej práce, ako aj profesionálny prístup nie len pri spracovávaní Vašich podkladov k bakalárskym prácam a diplomovým prácam, ale aj promptný a ľudský prístup pri tvorbe podkladov pre Vaše seminárnae práce. S nami môžete prejsť celým Vašim štúdiom bez zbytočného stresu. Okrem toho na našom blogu, nájdete informácie, ktoré Vám majú zjednodušiť a spríjemniť samotné štúdium.