FAQ

Ukážku práce Vám vypracujeme do 24 hodín. Kompletné podklady dodávame podľa vopred dohovoreného termínu. V prípade potreby vieme vypracovať podklady aj v urgentných termínoch. Tieto práce sú však špeciálne spoplatnené.
Aktívna komunikácia s klientom prebieha na dvoch úrovniach. V prvej úrovni komunikuje s klientom administrátor spoločnosti, ktorý odpovedá a zabezpečuje všetky technické a formálne náležitosti k objednávke klienta. Pri samotnom vypracovávaní podkladov komunikuje s klientom priamo spracovateľ, ktorý implementuje požiadavky klienta do objednaných podkladov.
Vypracovanie podkladov si môžete objednať z ktoréhokoľvek miesta na Zemi, pokiaľ na ňom máte prístup na internet. Stačí vyplniť náš formulár v sekcii Objednávka, s vyplnenými povinnými údajmi. Náš administrátor Vás bude kontaktovať, aby spresnil ďalší postup a potvrdil prijatie Vašej objednávky. V prípade, ak ste odoslali objednávku a náš administrátor Vás nekontaktoval, môžete si overiť, či bola Vaša objednávka prijatá pomocou online chatu priamo na stránke, alebo ďalšími formami kontaktu s našou spoločnosťou uvedenými v sekcii Kontakt.
Na základe Vašej objednávky, je podnet pridelený niektorému zo spracovateľov z nášho spracovateľského tímu. Jedná sa o ľudí, ktorí majú v danej problematike dosiahnuté minimálne vysokoškolské vzdelanie I. stupňa a dlhoročnú prax v príprave podkladov. Väčšina našich spracovateľov má dosiahnuté vysokoškolské vzdelanie II. alebo III. stupňa.
Údaje z Vašej objednávky uchovávame v tajnosti. Vaše osobné údaje sa nezobrazujú nikomu okrem vedenia spoločnosti. Tieto údaje nebudú nikdy poskytnuté tretej strane. Pri komunikácii so spracovateľom aj administrátorom figurujete pod prideleným číslom, ktoré Vám vygeneruje náš systém. Okrem toho, všetci spracovatelia sú zmluvne viazaní k mlčanlivosti o všetkých informáciách, ktoré sa dozvedia ohľadom vašej objednávky (napr. názov školy, názov témy). So všetkými osobnými údajmi nakladáme v zmysle zákona 122/2013 Zb.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Ako jediná spoločnosť tvoriaca podklady v SR máme certifikát zabezpečenia SSL. To dokazuje nie len spoľahlivosť a overenie firmy, ale aj dodržiavanie ochrany osobných údajov.
Všetky podklady sa vytvárajú v originálnej kvalite a sú jedinečné. Na vypracovávané podklady si preto dovolíme dať 10 ročnú záruku. Všetky naše podklady sú kontrolované našim vnútorným kontrolným systémom a antiplagiátorskými systémami. Tieto podklady sa úplnou úhradou Vašej pohľadávky stávajú Vašim duševným vlastníctvom. Na všetky naše podklady poskytujeme garanciu kvality, originality a vrátenia peňazí.
Áno! Jedná sa o legálnu službu, ktorá neporušuje zákony Slovenskej republiky. Doržiavame daňové zákony (preto je nutné sa pri Vašej objednávke registrovať, aby sme Vám vystavili platnú faktúru), autorský zákon ako aj všetky obchodné zákony. Rovnako dodržiavame zákon 84/2014 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Existuje niekoľko dôvodov, prečo si vybrať pre spracovanie podkladov práve nás. Našou prioritou je spokojný klient. Podklady vždy tvorí spracovateľ, ktorý je odborník v danej oblasti. Od toho sa odvíja aj cena podkladov. Na internete síce nájdete súkromné osoby, čo Vám sľúbia vypracovanie podkladov za polovičné ceny. Bohužiaľ, často s Vami po zaslaní peňazí prestanú komunikovať a tak klient nemá ani podklady, ani peniaze. Treba si uvedomiť, že tvorba podkladov je odborná záležitosť a cena odkazuje aj na kvalitu tvorených podkladov. A určite aj vy chcete aby Vaše podkladovy písali odborníci v danej problematike a nie jednotlivec, ktorý sa danej problematike nerozumie.